Ile kosztuje strona firmowa na Facebooku?

Media społecznościowe to dzisiaj niezastąpione narzędzie marketingowe, którego odpowiednie wykorzystanie może przynieść wiele korzyści firmie – zarówno w zakresie promocji marki, jak również pozyskania wielu nowych klientów. Facebook? Instagram? LinkedIn?

Możliwości jest wiele, o czym świadczy fakt, że użytkowników mediów społecznościowych liczymy już nie w milionach, ale w bilionach. To olbrzymi potencjał, który powinieneś wykorzystać. I my Ci w tym pomożemy.

ile kosztuje strona na facebooku

Przedstaw się setkom tysięcy potencjalnych Klientów, sprawmy, aby łatwo Cie odnaleźli. Wyjdź im naprzeciw, zanim to zrobi konkurencja. Chcemy, byś był widoczny. I odniósł sukces. Możliwości jest dużo i z przyjemnością doradzimy, która może być najskuteczniejsza dla Ciebie.

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Twitter

Facebookto największa platforma społecznościowa z ponad 2 milionami aktywnych użytkowników. W Polsce blisko co druga osoba (47%) korzysta z kont społecznościowych, średnio spędzając ponad 2 godziny dziennie.
Szukają. I mogą znaleźć Ciebie.

Instagram to druga platforma na topliście, która bazuje na grafikach i zdjęciach. Jest tego mnóstwo – dziennie trafia tu nawet 95 milionów obrazów, które przeglądają osoby zwykle do 30 roku życia.
Bądź bliżej Twoich klientów.

LinkedIn to portal dedykowany biznesowi. Spotykają się tu profesjonaliści i osoby decyzyjne z niemal każdej branży – tutaj znajdziemy szefów wielkich spółek, liderów, polityków czy absolwentów MBA.
Osoby szukające okazji biznesowych.

Twitter to platforma popisu dla mediów, polityków i sław. W jednej sekundzie trafia tutaj prawie 6000 krótkich przekazów, stanowiących podstawę komunikacji w tym serwisie.
Komunikacji, z potencjalnymi Klientami.

Pamiętaj, że prowadzenie strony na Facebook to inwestycja w dotarcie do potencjalnych i aktualnych klientów produktów lub usług, które oferujesz.